پژوهشکده اسلام تمدّنی با همکاری مرکز تخصصی آخوند خراسانی (ره) برگزار می کند:

سومین کارگاه آموزشی و پژوهشی «فلسفه علم اصول»

ارسال شده در تاریخ   ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

«سومین کارگاه آموزشی و پژوهشی فلسفه علم اصول» ویژه اساتید و طلاب سطح سه و چهار حوزه علمیه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار می گردد.

اساتید مدعوّ و عناوین جلسات این کارگاه یک روزه که به همّت گروه پژوهشی فقه کاربردی پژوهشکده اسلام تمدّنی و مرکز تخصصی آخوند خراسانی(ره) تشکیل خواهد شد، بدین شرح است:

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی الهی خراسانی، مدرس خارج فقه و اصول حوزه علمیه مشهد و عضو هیئت علمی مرکز تخصصی آخوند خراسانی(ره) با موضوع «اجتهاد در کشاکش مذاهب؛ از منبع معرفت تا روش کسب معرفت»؛

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعید ضیائی‌ فر، استاد سطوح عالی حوزه علمیه قمو عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با موضوع «اجتهاد به مثابه روش»،

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدعلی طالقانی، مدیر گروه فلسفه و کلام اسلامی و عضو هیئت علمی مرکز تخصصی آخوند خراسانی(ره) با عنوان «تفاوتهای معرفتی اصولیان و اخباریان م تأثیر آن در استنباط» .

علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه که در روز چهارشنبه دوم اسفندماه ۱۳۹۶ و از ساعت ۸ تا ۱۸برگزار خواهد شد، می توانند طی روزهای ۲۶ تا ۳۰ بهمن ماه اقدام به ثبت نام نمایند. با توجه به محدودیت تعداد شرکت کنندگان(حداکثر ۳۰ نفر)، اولویت با فرهیختگانی است که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شایان ذکر است در پایان دوره به افراد شرکت کننده، گواهی حضور اعطاء خواهد شد.

برای ثبت نام روی تصویر زیر کلیک کنید: