رونمایی از ۶ اثر پژوهشی پژوهشکده اسلام تمدنی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی


شش اثر از آثار منتشر شده پژوهشکده اسلام تمدنی در سال ۹۷ با حضور مسئولان فرهنگی استان خراسان سه شنبه ۶ آذرماه ساعت ۲۰ در سالن مفاخر،سرای اهل قلم نمایشگاه بین المللی مشهد رو نمایی شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده اسلام تمدنی، دکتر سید مصطفی احمدزاده در این مراسم اظهار کرد: ایده‌پردازی و اقدامات و عملیات دو امر حیاتی در خلق اثری ارزشمند هستند.

وی با توجه به رویکرد مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی با توجه به رویکرد مسئله محوری که اتخاد کرده است پژوهش هایی در این زمینه انجام داده است احمدزاده با بیان اینکه ایده‌پردازی در سطح هر سازمانی بدون راهبرد معین امکان‌پذیر نیست و مسئله‌محوری و رویکرد یادگیری از مؤلفه‌های ارکان استراژیکی هر سازمانی است، ابراز کرد: در بین این دو مؤلفه، عناصری همچون ارزیابی، بهبود مستمر، مدیریت منابع انسانی و مدیریت دانش باید مورد یادآوری و تذکر باشد و تولید علم که از مولفه های مهم جامعه است باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

رئیس پژوهشکده اسلام تمدنی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به کتبی که در این مراسم رونمایی شدند، ابراز کرد: با انتشار این کتاب‌ها نگاهی جدید به موضوعات موجود در سطح جامعه داریم و اهمیت آن را در دنیای جدید بازخوانی و مرور می‌کنیم و با گسترش علم می توان به مسایل موجود در جامعه بهتر پاسخ داد.

در ادامه این نشست، نویسندگان کتاب‌های مکتب های عرفانی حوزه های علمی شیعه در ایران و عراق ، الزامات فراموش شده توسعه پایدارو تفسیر اجتهادی سوره تحریم به تشریح کتاب خود پرداختند.

در این مراسم از ۶ اثر در قالب کتاب با عناوین " مکتب های عرفانی حوزه های علمی شیعه در ایران و عراق نوشته غلامرضا جلالی، پژوهشی در عرفان حلقه و انرژی درمانی نوشته دکتر محمد مسعود سعیدی،عرفان در گرو حلقه ها نوشته دکتر محمد مسعود سعیدی، تفسیر اجتهادی سوره تحریم نوشته دکتر محمد خامه گر، الزامات فراموش شده توسعه پایدار نوشته دکتر سیدمحمد حسینی و آفرینش هنری در نهج البلاغه مبانی و کارکردها نوشته دکتر سیدحسین سیدی رونمایی شدند. 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *