مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان "فضای مجازی سالم، مفید و ایمن" / ۲۰ ربع سکه بهار آزادی برای ۲۰ نفر

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان "فضای مجازی سالم، مفید و ایمن" را برگزار می‌نماید. این مسابقه همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و مصادف با هفته کتاب و کتاب‌خوانی و بصورت الکترونیک در اپلیکیشن کتابخوان پژوهان انجام می‌شود.

علاقمند ان به شرکت در این مسابقه می‌توانند اپلیکیشن پژوهان را با ارسال عدد ۱ به ۳۰۰۰۱۴۴۰۲۰ یا از طریق گوگل پلی از اینجا دریافت نموده و رایگان در مسابقه شرکت نمایند. سوالات این مسابقه از کتاب «فضای مجازی سالم، مفید و ایمن» طراحی شده و زمان برگزاری آزمون به زودی توسط مرکز رسانه‌های دیجیتال و یا در کانال اطلاع‌رسانی پژوهان به آدرس @pajoohaan_ir اعلام می‌گردد.

جوایز:

  •    – جوایز این مسابقه بزرگ، ۲۰ ربع سکه بهار آزادی برای ۲۰ نفر می‌باشد که از طرف مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجتیال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هدیه می‌گردد.

شیوه دریافت کتاب:

  •    – اپلیکیشن موبایلی کتابخوان همراه پژوهان را از از اینجا دریافت نموده یا لینک دانلود را با ارسال رایگان عدد ۱ به ۳۰۰۰۱۴۴۰۲۰ دریافت نمایید و در درستگاه اندرویدی خود نصب کنید.
  •    – اپلیکیشن ویندوزی پژوهان را از اینجا دریافت و روی کامپیوتر خود نصب کنید.
  •    – کتاب "فضای مجازی سالم، مفید و ایمن" را رایگان در پژوهان از اینجا دریافت و مطالعه نمایید.

شیوه شرکت در مسابقه:

  •    – به سایت www.pajoohaan.ir رفته و با همان نام کاربری و رمز عبوری که در پژوهان ثبت نام کردید به سایت وارد شده و در مسابقه شرکت کنید.
  •    – نتایج مسابقه از طریق مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و پژوهان اعلام می‌گردد.

پشتیبانی از مسابقه:

  •    – برای دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص مسابقه و شیوه تهیه و مطالعه کتاب‌ به اکانت پشتییبانی پژوهان پیام داده یا با شماره ۰۲۵۳۷۸۳۵۵۵۰ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *